fbpx

Plastyka piersi

Plastyka piersi

powiększanie piersi

Powiększanie piersi

Powiększenia piersi dokonuje się poprzez wszczepienie implantów piersiowych. W naszej placówce stosowane są tylko implanty silikonowe, w zdecydowanej większości tzw. anatomiczne, dające naturalny wygląd. Ich rozmiar dobierany jest indywidualnie dla każdej pacjentki w zależności od kształtu piersi, budowy klatki piersiowej oraz życzenia pacjentki.

redukcja piersi

Redukcja piersi

Duży ciężar piersi często powoduje bóle kręgosłupa, ból pleców oraz skrzywienie kręgosłupa, dlatego zabieg zmniejszenia piersi jest konieczny ze względów zdrowotnych. Celem zabiegu jest zmniejszenie wielkości gruczołu piersiowego i jednoczesne uformowanie jego kształtu.

lifting piersi

Lifting piersi

Lifting piersi, inaczej – lifting gruczołów piersiowych/ podniesienie piersi – podnosi i modeluje na nowo zwiotczałe i obwisłe gruczoły piersiowe. Zmiana kształtu piersi występuje najczęściej po porodzie. Powrót do ładnego kształtu piersi jest dla kobiety ważnym czynnikiem estetycznym, poprawiającym jej samoocenę.

korekcja brodawek

Korekcja brodawek

Korekta kształtu brodawek ma swoje uzasadnienie medyczne (problemy związane z laktacją i karmieniem) oraz estetyczne. Najczęściej problemy z tą częścią piersi wynikają z ich nadmiernego rozciągnięcia, zapadnięcia, bądź nadmiernego wyciągnięcia. Kształt, wielkość brodawek i sutków ma duży wpływ na poczucie atrakcyjności kobiety, jakość i satysfakcję płynącą z jej życia intymnego. Odbiegające od normy brodawki bywają przyczyną wielu kompleksów i zahamowań.

ginekomastia

Ginekomastia

Ginekomastia czyli przerost gruczołu piersiowego u mężczyzn o różnym podłożu m.in hormonalnym lub w wyniku nadmiernej wagi ciała. Jedną z najskuteczniejszych metod leczenia jest metoda operacyjna.

cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.