fbpx

Zespół lekarski

Ciesiński

Marek Ciesiński

specjalista chirurgii plastycznej

Specjalista chirurgii plastycznej Marek Ciesiński dyplom lekarza uzyskał w 1989 roku na Akademii Medycznej w Krakowie. Oprócz najpopularniejszych zabiegów tj. plastyka nosa, powiększanie piersi, korekcja opadających powiek czy odstających małżowin usznych jako jeden z nielicznych chirurgów plastyków w Polsce wykonuje plastykę łydek

filip reś

Filip Reś

specjalista chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Jest specjalistą II stopnia chirurgii ogólnej. Od 1997 roku pracował jako asystent i wykładowca w Collegium Medicum UJ. 

Obecnie konsultuje pacjentów ze schorzeniami z zakresu chirurgii naczyniowej. Diagnozuje przy użyciu USG Doppler oraz leczy choroby o podłożu żylnym i tętniczym, a także przeprowadza zabiegi usuwania żylaków nowoczesną metodą fal radiowych.

Od lat wykonuje także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej tj. wypełnianie zmarszczek, odmładzanie twarzy, zabiegi lipolizy, powiększanie ust czy bez operacyjne korekcje kształtu twarzy (nos, podbródek).

grażyna bogutyn

Grażyna Bogutyn

specjalista ginekologii i ginekologii estetycznej

Lekarz specjalista z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie ginekologii, położnictwa i uroginekologii. Zajmuje się również ginekologią plastyczną i estetyką w ginekologii. Starszy asystent Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Specjalistycznego Szpitala im. L. Rydygiera. Położnik z zamiłowania.

Przeprowadza zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

lekarz

Joanna Welanyk

Chirurg ogólny

lekarz

Michał Jędryczka

specjalista ortopedii

Lek. med. Michał Jędryczka to specjalista ortopedii. Udziela konsultacji z zakresu ortopedii, chirurgi ręki. Prowadzi chirurgiczne leczenie zespołu cieśni nadgarstka, przykurczu Dupuytrena, palca zatrzaskującego i ganglionów nadgarstka.

cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.